Išorinė reklama

Gaminame įvairaus dydžio vidaus ir lauko reklamos gaminius: iškabos, šviesdėžės, tūrinės raidės, pilonai, nuorodos, įvairios paskirties lentelės, tentai.

Iškabos – šviečiančios arba nešviečiančios, tūrinės arba plokščios, vienpusės, dvipusės. Gamybai naudojamos įvairios medžiagos - plastikai, aliuminio profiliai, ograninis stiklas, aliuminio kompozitas ir kt. Paviršiai dažomi ar klijuojami specialiomis plėvelėmis.

Tūrinės raidės - šviečiančios arba nešviečiančios. Frezavimas iš plastiko, lazeriavimas iš organinio stiklo, pjaustymas iš įvairaus storio putoplasto, aliuminio profilio. Paviršiai dažomi ar klijuojami specialiomis plėvelėmis.

Pilonai - šviečiantys arba nešviečiantys, įvairūs technologiniai sprendimai ir medžiagiškumas. Paviršiai dažomi ar klijuojami specialiomis plėvelėmis.

Tentai – gaminame įvairaus dydžio tentus. Puikiai tinka dideliems reklaminiams plotams, trumpalaikėms akcijoms, uždangoms.

Atvykstame į vietą matuoti, fotografuojame, kuriame vizualizacijas, maketus, ruošiame ir deriname reklamos projektus su savivaldybėmis bei atliekame montavimo darbus.

Vidaus reklama

Tentai, foto sienos