Paveikslai ant drobės

„Happy Walls“ - tai „Reklamanijos“ elektroninė parduotuvė, kurioje lankytojai gali įsigyti įvairių paveikslų ant drobės ir papuošti savo namų ar darbo vietos interjerą. Klientams siūloma rinktis iš įvairių fotodrobių kategorijų ir dydžių, o norintys gali jas susikurti patys. Tai galima atlikti naudojant savo mėgstamą paveikslėlį, nuotrauką ar tekstą kategorijoje „SUSIKURKITE PATYS“. Norintys užsisakyti ne standartinio dydžio paveikslą ant drobės, gali kreiptis asmeniškai.

 

Kategorijos:


„Reklamanija“ plečia verslą – kviečia į naują elektroninę parduotuvę

Tauragės kurjeris

2020.12.14

 

 

reklamanijaIšorinės ir vidaus reklamos bei įvairių dovanų gamyba užsiimanti Tauragėje gerai žinoma reklamos agentūra „Reklamanija“ pavasarį, pandemijos metu, tik trumpam buvo pristabdžiusi veiklą, o šiandien, nors šalies gyvenimą į gniaužtus vėl spaudžia karantinas, plečia verslą – įsigijo elektroninę parduotuvę.

 

„Užsiimti verslu be reklamos tas pats, kas mirksėti merginai tamsoje (Marti Larni)“, – šmaikščiai, bet taikliai savo interneto svetainėje savo veiklos svarbą pristato „Reklamanija“.

 

Prezidento gatvėje veikianti įmonė užsiima išorinės ir vidaus reklamos bei įvairių dovanų gamyba – tai idėjų kalvė ne tik verslui, bet ir namams.

 

„Reklamanijos“ direktorė Kristina Kazlauskienė sako, kad reklamos užsakymai, ypač individualūs, labai sezoniški. Šiuo metu ypač populiarūs sieniniai 2021 metų kalendoriai...


GALERIJA